Tygodniowy przegląd prasy

Gazeta Szamotulska:
"Ośrodek zdrowia w Otorowie na sprzedaż"
- Józef Kwaśniewicz i Paweł Kowzan mają różne poglądy w sprawie przyszłości ośrodka zdrowia w Otorowie. Starosta Kowzan chciałby sprzedać ośrodek i pieniądze uzyskane w ten sposób przeznaczyć na rzecz szamotulskiego szpitala, jego zastępca Kwaśniewicz, wychodzi z pomysłem przekazania ośrodka nieodpłatnie gminie Szamotuły.

Artykuł przeczytacie w ostatnim numerze Tygodnika Gazeta Szamotulska. Na drugiej stronie tejże gazety czytamy komentarz redaktora Norberta Woźniaka pt.: "Przyganiał kocioł garnkowi", w którym dziennikarz wskazuje miejsce w szeregu redaktorowi "Dnia" wyciągając rękę do zgody. "Jedynka", czyli pierwsza strona Tygodnika, tym razem dla radnego powiatowego Macieja Trąbczyńskiego, który od niedawna kieruje powiatowymi strukturami Platformy Obywatelskiej. Dziennikarze opisują, jak to radny uratował tyłek zarządowi powiatu.

Dzień Szamotulski

"Kobieta potrzebowała pomocy, ale zamiast ją uzyskać pocałowała klamkę szpitala" pisze w artykule pod tym tytułem redaktor tygodnika - Magdalena Prętka. - "próbowałam wejść przez drzwi główne i drzwi do ratownictwa. Szpital zamknięty był jednak na cztery spusty, żywej duszy nie było widać. Szukałam przy drzwiach jakiejś informacji" żali się dziennikarce jedna z mieszkanek. "To nie żona Naczelnika Gogołka rozbiła auto", czytamy w artykule Marcina Pomianowskiego. Dziennikarz opisuje w swoim artykule przebieg zdarzeń z 14 września 2013 roku, tłumacząc się skąd pomyłka w jego wcześniejszych artykułach na temat wypadku na ul. Długiej w Szamotułach, zapewnia, że jego redakcja przypilnuje tematu nadal.

Głos Szamotulski

Na pierwszej stronie artykuł zatytułowany "Spółdzielnia socjalna rozwija się", a w nim obszerny wywiad z prezesem Spółdzielni Socjalnej NADZIEJA - Maciejem Adamskim. "W trosce o rzetelną informację dla mieszkańców wsi" - redakcja opisuje drastyczne kroki, jakie podjął w celu zdyscyplinowania gminnych sołtysów burmistrz Szamotuł. Nie

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Komentarze   

0 #3 anonim 2013-10-22 21:27
widać po newsach, że Pan nie nadąża.
1. Pana szef ma powołać konkurencyjne przedszkole. Teraz się już
nauczyli i nie mówią "specjalne" a "integracyjne".
Władze będą sobie wyrywać niepełnosprawny ch ?? :)
2. ks. Mamet-zakład pogrzebowy-radn y Przemek... A może z Maciejem
Adamskim jako spółdzielnia poprowadzą konkurencję dla Ireny Wendtlandt?

Ma Pan niezły portal, ale sprawy się zbyt szybko dzieją, proszę
publikować sprawnie artykuły :)

A burmiszcz mówił prawdę, czy kłamał, mówiąc, że Zieliński
pożycza ogródek od proboszcza?
Cytować
0 #2 bolo 2013-10-22 21:01
L.... ile ci L.... p... za tą r....?

(artykuł zmodyfikowany przez administratora serwisu)
Cytować
+1 #1 wierny czytelnik 2013-10-22 16:32
Napisałem to już kiedyś i ktoś wymazał mój wpis, więc powtarzam jeszcze raz. Jestem wiernym czytelnikiem, podoba mi się to, co mimo krytyki, robicie dla Szamotuł. Wyznaczacie nowe kanony w szamotulskim dziennikarstwie , podczas gdy inni się spierają. Życzę wszystkiego najlepszego.
Cytować