I Gala Disco Polo za nami

Pierwsza Gala Disco Polo za nami. W dniu wczorajszym do Auli Zespołu Szkół nr 3 w Szamotułach przybyło około 150 widzów - mieszkańców Szamotuł i okolic, by wspólnie bawić się w rytmach disco. Na scenie zobaczyliśmy młode zespoły i solistów. Zaśpiewali Black Boys, Natalia Jureczko, Kubas z Drezdenka, Damian Banasiak, Sławek Człapa i gwiazda wieczoru szamotulski zespół JURAD. Imprezę prowadził Maciej Borowski.

Szamotuły - Szkolenia dla samorządowców i przedstawicieli OPP

Są pierwsze owoce wspólnych rozmów samorządu z przedstawicielami OPP. W Urzędzie Miasta i Gminy w Szamotułach, odbywa się cykl szkoleń dla przedstawicieli samorządu i organizacji pozarządowych. Organizatorem spotkań jest Urząd Miasta i Gminy Szamotuły we współpracy z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej w Poznaniu. Pomysł przeprowadzenia takich szkoleń, zrodził się podczas pierwszego zebrania organizacji pozarządowych z gminy Szamotuły, które zostało zorganizowane przez inicjatorów powstania stowarzyszenia RAMZES.

Realizatorami pomysłu są panowie Marcin Piechocki z Urzędu Miasta i Gminy oraz Paweł Mordal przedstawiciel FRDL. Zobacz, krótką relację ze szkoleń na iTV Szamotuły >tutaj<

Więcej artykułów…

Strona 1 z 16